Translation Turkish language file for XenForo 2.x is ready (65%-70% completed)...

Status
Not open for further replies.

Ulas K

Member
Hello to everyone,

XenForo 2.x Turkish language file (average 65%-70%) is downloadable now...

(I will continue translating...)

The language pack does not contain any ad(s).

If you have any problems, you can post a private message...

Good forums...

(in Turkish...)

Merhabalar,

XenForo 2.x'ye ait, çevirisini (ortalama) 65%-70% oranında tamamladığım Türkçe dil paketini an itibariyle paylaşıyorum...

Çevirilmemiş kısımların çevirisine gecikmeli (de olsa) olarak devam ediyor olacağım...

Gecikmenin sebebi ise; farklı bir proje üzerinde daha çalışıyor olmam. Şu sıralar iş yükünü diğer projeme yoğunlaştırmış durumdayım...

Bu sebeple çevirinin 100% oranında tamamlanmış halini net bir tarih belirtememekle birlikte, daha ileri bir tarihte paylaşıyor olacağım...

Çevirinin genel durumu hakkında kısa bir açıklama yapmam gerekirse;

Forumun ziyaretçilere açık public kısımlarını 95% oranında Türkçeleştirdim. 5%'lik kısmı hata payı olarak kendime ayırıyorum. :) Gözden kaçırdığım alanlar olabilir. Bu sebeple şimdiden kusura bakmayın.

Çevirisi tamamlanmamış kısımlar büyük oranda yönetim paneli için geçerlidir.

Çeviriyi doğrudan forum üzerinde, cümleleri anlık olarak kontrol ederek yaptığım için haliyle biraz uğraştırıyor ve zaman alıyor...

Gecikmeden dolayı özür diliyor, anlayışınız için şimdiden teşekkür ediyorum...

Unutmadan, daha önceki mesajımda da belirttiğim gibi dil dosyası hiçbir şekilde reklam içermiyor. Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Herhangi bir sorunuz olursa özel mesaj atabilirsiniz...

İyi forumlar...

Attachments

Status
Not open for further replies.
Top Bottom