1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
Thomas1982
Last Activity:
Jul 29, 2016
Joined:
Jun 17, 2015
Messages:
0
Likes Received:
0
Trophy Points:
10
Gender:
Male
Birthday:
Oct 12, 1982 (Age: 34)
Location:
Poland

Share This Page

Thomas1982

Member, Male, 34, from Poland

show must go on Jul 26, 2015

Thomas1982 was last seen:
Jul 29, 2016
  1. Thomas1982
   Thomas1982
   show must go on
 • Loading...
 • Loading...
 • About

  Gender:
  Male
  Birthday:
  Oct 12, 1982 (Age: 34)
  Location:
  Poland
  Witajcie na profilu Tomka. Napiszę nieco o sobie, moich zainteresowaniach i mojej pracy. Lubię pisać przede wszystkim ;)

  Język angielski jest zdecydowanie najważniejszych językiem obcym na świecie. Jego nieznajomość wręcz wyklucza człowieka z życia. Jeśli Twój angielski nie jest wystarczająco dobry, nic straconego. Kurs angielskiego przez skype pozwala to zmienić!

  Nasza szkoła prowadzi zajęcia angielskiego dla osób w każdym wieku. Mogą to być zarówno tradycyjne korepetycje jak i konsultacje, czy konwersacje. Prowadzimy też lekcje ekspresowe czyli doraźną pomoc. Możesz zapisać się na ćwiczenia poprawiające płynność i wymowę. Prowadzimy kursy specjalistyczne w tym angielski biznesowy, przygotowujemy do egzaminu maturalnego, gimnazjalnego, FCE, CAE, CPE, LCCI i innych.

  Dzięki bezpłatnej lekcji pokazowej możesz zobaczyć jak wygląda nauka tego typu- gwarantujemy, że nie będziesz zawiedziony.

  Jak zapewne świetnie zdajesz sobie sprawę w dzisiejszych czasach znajomość przynajmniej jednego języka obcego na poziomie komunikatywnym jest wręcz niezbędna. Dzięki temu łatwiej dostać dobrą pracę, porozumieć się na zagranicznych wakacjach, korzystać z kultury itd. Nauka języków nigdy nie była prostsza niż teraz dzięki lekcjom niemieckiego, angielskiego i francuskiego przez Skype.

  Aby korzystać z naszych korepetycji potrzebujesz tylko darmowego komunikatora Skype. Uczymy także na tzw. Wirtualnej tablicy, prostej w obsłudze i działającej bez instalacji. Do nauki nie musisz mieć kamery, wystarczy mikrofon w laptopie czy tablecie.

  Nie masz możliwości ustalenia stałych terminów lekcji? Nie ma problemu- staramy się być jak najbardziej elastyczni. Nie możesz pozwolić sobie na zakup całego kursu z góry? To również nie problem, możesz kupować lekcje pojedynczo. Sam zobacz taki kurs angielskiego przez skype pod tym linkiem.

  Zajrzyj na nasza stronę gdzie zobaczyć możesz prezentację, oraz film nagrany przez nas na lekcji z jednym z uczniów. Będziesz mógł również poczytać na temat poszczególnych nauczycieli i poznać szczegóły takiej nauki. Zapraszamy!

  Po zakończeniu kursu masz możliwość otrzymania od naszej szkoły certyfikatu świadczącego o znajomości języka niemieckiego, angielskiego i francuskiego, zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego. Taki certyfikat może być przydatny przy szukaniu pracy. Odebrać go możesz po zrealizowaniu całego materiału z danego poziomu czyli A1, A2, B1, B2, C1 lub C2.

  Bez wątpienia język angielski jest w dzisiejszych czasach wszechobecny. Korzystając z komputera spotykamy go na każdym kroku. Jadąc za granicę można się dzięki niemu porozumieć z większością obcokrajowców. Pracodawcy bardzo często wymagają jego znajomości, przynajmniej na poziomie komunikatywnym, lub wyższym. Każdy powinien uczyć się angielskiego, jednakże nie każdy ma na to czas. Dzięki lekcje angielskiego przez Skype, możesz nauczyć się zdecydowanie szybciej niż na jakimkolwiek kursie, a dodatkowo nie tracisz czasu na dojazd!

  Nasza szkoła specjalizuje się w nauce tego typu- używamy platformy e-learningowej oraz komunikatora Skype. Dzięki temu kurs angielskiego nie jest prowadzony tylko przez skype.

  Naszą największą zaletą są wykwalifikowani nauczyciele z odpowiednim doświadczeniem. Dzięki wiedzy metodycznej są w stanie przygotować kurs indywidualnie dla każdego ucznia.

  Firma ONE udziela korepetycji z języków obcych: angielskiego, niemieckiego i francuskiego. Uczymy używając komunikatora Skype i platformy e-learningowej przeznaczonej typowo do nauki online.

  Nasza firma działa na rynku od kilku lat, choć dopiero w 2012r. zaczęliśmy uczyć przez internet, zamiast na stacjonarnych kursach. Nasi nauczyciele zdążyli już zdobyć spore doświadczenie, co pozwala im uczyć tworząc indywidualny tok nauczania dla każdego ucznia.

  Uczymy osoby w każdym przedziale wiekowym oraz na dowolnym poziomie zaawansowania, także na najwyższym.

  Oferujemy darmową lekcję próbną dla każdego kto chciałby przekonać się jak wygląda nauka tego rodzaju. Szczegóły znajdują się na naszej stronie.

  Nasza firma specjalizuje się w udzielaniu lekcji języka angielskiego przez Skype i specjalną aplikację do interakcji lektora z uczniem. Taka forma nauki nie różni się od tradycyjnych korepetycji twarzą w twarz z nauczycielem, jest jednak od nich znacznie wygodniejsza, dzięki możliwości nauki w dowolnym miejscu, np. we własnym domu, czy w kawiarni.

  Każda lekcja trwa przynajmniej 45 minut i jej długość zależy od stopnia przerobienia materiału. Po jej zakończeniu w dowolnym czasie możesz wejść platformy e-learningowej i powtarzać materiał samodzielnie.

  Znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie komunikatywnym jest w dzisiejszych czasach wręcz niezbędna. Jeśli go nie znasz, na pewno na każdym kroku odczuwasz trudności. Teraz aby się go nauczyć nie musisz już uczęszczać na kursy i kupować książek. Możesz uczyć się angielskiego u nas, na korepetycjach przez internet! Nie musisz wstawać z fotela, nauczyciel będzie się z Toba kontaktował przez Skype, oraz dzięki naszej wyjątkowej platformie do nauki.

  angielskiego dla osób w każdym wieku. Mogą to być zarówno tradycyjne korepetycje jak i konsultacje, czy konwersacje. Prowadzimy też lekcje ekspresowe czyli doraźną pomoc. Możesz zapisać się na ćwiczenia poprawiające płynność i wymowę. Prowadzimy kursy specjalistyczne w tym angielski biznesowy, przygotowujemy do egzaminu maturalnego, gimnazjalnego, FCE, CAE, CPE, LCCI i innych.

  Dzięki bezpłatnej lekcji pokazowej możesz zobaczyć jak wygląda nauka tego typu- gwarantujemy, że nie będziesz zawiedziony.