• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • This forum has been archived. New threads and replies may not be made. All add-ons/resources that are active should be migrated to the Resource Manager. See this thread for more information.

Xenforo - język polski

Diablotic

Active member
Licencja zakupiona i w ciągu najbliższych kilku dni rozpocznę prace nad spolszczeniem xenforo.

Zainteresowane osoby tłumaczeniem proszę wpisywać się w tym temacie.
Chętne osoby do pomocy przy tłumaczeniu proszę o kontakt na PW.

Diablotic

Active member
Nawet kilka dni temu myslalem nad rejestracja jakiejs domen xforo.pl, xfpl.pl, xenforum.pl ale stwierdzilem ze nie chce sie temu poswiecac. Planuje inny projekt dla xenforo i dla niego robie tlumaczenie, polski support pozostawie komus innemu chociaz bardzo chetnie wspomoge w ramach mozliwosci.

Diablotic

Active member
Oczywiscie!

Ty rozpoczales juz prace nad spolszczeniem? Ja wyjezdzam na kilka dni i po powrocie biore sie solidnie do pracy a nie chce robic czegos co juz jest/bedzie zrobione

jacko

Well-known member
Zapowiadany był jakiś system wspólnego tłumaczenia. Szkoda, że jeszcze tego nie ma. Ja zacznę tłumaczyć dopiero jak będę mógł przekonwertować mój VB4 na Xenforo.

Słuchaj, chciałem się zapytać ... Czy to jest legalne zarejestrować xenforo miejscu w innych krajach?
Na przykład to, że masz xenforo.pl

Jeśli nie łamię praw autorskich, nie działam na szkodę tylko pomagam - wszak robimy polskie wsparcie, niedługo wydajemy spolszczenie. Tylko się cieszyć. Mam np. domeny IPS-u ( wydawca IP.Board ) nie ma mi tego za złe. :)

yeah, wiem, ale technicznie jeśli wzrastać jako bigg jako samemu w kraju niż pierwotnych właścicieli nazwa może być nieszczęśliwy i twierdzą zablokuje Twoją stronę ...
Wyobrażacie sobie rejestracji google (jeśli byłoby dostępne:))
jest pusty domeny gniazda i jestem po prostu myślą, powinni odebrać bezpośrednio nazwę lub coś xensupport ...

jacko

Well-known member
Hey, wbijaj na forum i napisz prywatną rozmowę do mnie i do Amfidiusza - porozmawiamy.
Para rąk zawsze się przyda!
ja juz tlumacze jakies wazniejsze rzecze we wlasnym zakresie: www.dzwiek.org/community ale nie wiem czy mozna kombinowac kilka tlumaczen jednoczesnie... poczekajmy moze na ten system wspolnego tlumaczenia, ktory xenforo mieli wprowadzic