1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. This forum has been archived. New threads and replies may not be made. All add-ons/resources that are active should be migrated to the Resource Manager. See this thread for more information.

Hungarian version

Discussion in 'Languages [Archive]' started by tlsoft_tib, Oct 6, 2010.

1. tlsoft_tib

tlsoft_tib Member

Elkezdem a magyar fordítást, esetleg aki szeretne segíteni, az keressen meg.

2. tlsoft_tib

tlsoft_tib Member

Jó látni még egy magyart itt. :)

WasdMan likes this.
  3. zOrg

zOrg Member

Szia!

Hétvégén upgradelek Beta2-re, utána nekilátok én is.
    Admint is magyarítod vagy csak a "publikus" felületet?

WasdMan and tlsoft_tib like this.
  4. tlsoft_tib

tlsoft_tib Member

Szia!
    Én vegyesen magyarítok. Létrehoztam a projektnek egy google code felületet:
    http://code.google.com/p/xenforohun/ .

Szeretnék magyar nyelvű támogatást is nyújtani a xenForo-hoz, ezért a fórumom újjászervezése után létrehoztam neki egy kategóriát:
    http://forum.weboldalkeszites.org/forum-xenforo

Ha valaki beszállna a fordításba, küldjön egy privit, aki itt írt nekem üzenetet, azt megkeresem. Ezzel fogok most már foglalkozni, hogy minél előbb kész legyen.

WasdMan, basesoft and zOrg like this.
  5. Ati

Ati Active Member

Sziasztok, én is beköszönök. Bár régóta itt vagyok a fórumon, licenszt csak ma vettem.

Én is nekiállok fordítani, de egyedi design miatt szerintem sok helyen a fordítás is elég egyedi lesz (szóhosszok miatt)... Majd meglátjuk, hogy használható lesz-e belőle bármi a "közösbe". :)

erich37 and WasdMan like this.
  6. tlsoft_tib

tlsoft_tib Member

A héten a csapatom is rááll az első egyedi sablonunk elkészítési munkáira. Nekem a fő feladatom továbbra is a fordítás leszervezése.

WasdMan likes this.
  7. Ati

Ati Active Member

Sok sikert az egyedi sablonhoz! Egész jól kezelhető az admin oldal ilyen téren, viszonylag könnyen rá tudtam húzni az alap design-t. Aztán majd frissítéskor meglátom mennyi rémálom a sablonok kezelése... :) vBulletinnél az volt, arra emlékszem... :)

erich37 and WasdMan like this.
  8. tlsoft_tib

tlsoft_tib Member

WasdMan and Ati like this.
  9. erich37

erich37 Well-Known Member

Szia,

do you have the hungarian language available for XF 1.0.0 ?

WasdMan likes this.
  10. tlsoft_tib

tlsoft_tib Member

WasdMan likes this.

Share This Page