for Turkish speaking people / Aramizda Türk Yok mu beyler?

Status
Not open for further replies.
Birde genel bir bilgilendirme yapayım. Dün bazı kişilerin Kier ile görüşerek resmi XenForo Türk sitesi konusunda söz aldıklarını heryerde anlattıklarını duydum. Bunu Kier ile görüştüm ve bundanen ufak haberi olmadığını , şu aşamada distrübütürlük sistemi düşünmediklerini belirtti ve çok net bir şekilde kimseyle bu konuda görüşmediğini bildirdi.

Kısaca XenForo ismini kullanarak para kazanmak , kendine avantaj sağlamak isteyecek çok kişi olucaktır. Bunların hiçbirisine XenForo üzerinde Ingilizce olarak site yetkilileri tarafından yayınlanmadıkça ilgilenmemenizi tavsiye ederim.

Kişisel saldırıda bulunacaklara şimdiden hayatında başarılar ...

Bu arada bilginiz olsun Internet Brands isterse 1 gün içerisinde elinizde ne kadar vbulletin kelimesi içeren domain varsa hepsini sizlerden alabilir.

Hahaha. Cehenneme hoş geldiniz. Bunu demeden alamadım kendimi. Daha yayınlanmamış bir forum için bu kadar yaygara saçma. Kier zaten böyle bir düşüncesi olmadığını açıkladığıma göre, uzatmanın anlamı yok.....

vbulletin'e bu tip şeyler yüzünden küsenleri, birde bunun için küstürmeyin. Akıllı olun... Bu arada Mert haklı arkadaşlar. İsterlerse elinizdeki domain'i alabilirler. Gerekçede basit... Markamızı kötülüyorlar derlerse iş biter.

Türkçe destek konusunda yapılabilecek en iyi şey, vbseo da olduğu gibi ayrı bir kategoride destek vermek olacaktır. Yazılımı geliştirenlerin bu kadar Türk kullanıcıyı görmezden geleceklerini sanmıyorum.

Türkçe destek konusunda yapılabilecek en iyi şey, vbseo da olduğu gibi ayrı bir kategoride destek vermek olacaktır. Yazılımı geliştirenlerin bu kadar Türk kullanıcıyı görmezden geleceklerini sanmıyorum.
Bence Sizi Dediginiz Gibi Bu Mümkün Degil
Eger Resmi Bir Türkçe Destek Olacak ise Bunun İçin Komple Bir Forum Şart Vbseo İle Xenforo Çok Farklı Katagoriler Temalar,Eklentiler,Editlemeler, vs Olarak Uzayıp Gidiyor bu İş Ama Sub Domainle Belki Mantıklı Olabilir
Örnek: www.türk.xenforo.com
Yani Vbseo Daki gibi Sadece Sorunlara Yanıt Bulunmuyacak Ekstradan Çok Farklı Başlıklar İçerecek ...

Bahsettiğiniz olmaz ve kimse öyle bir yükün altına girmez , giremez.
Tabi Mümkün Degilde Yani Aynı Domain Altıda Olabilcek Tek İhtimal Ama Mantıklı Olanası İse Tabiki
Farklı Bir Uzantı Olmalı.
Tabi Bunun İçin Daha Zaman Eger Olabilirse Bu İş ..

Yalnız bu siteye ie'de hiç bakan oldu mu? Keşke tüm tarayıcılarda şöyle güzel olsa diyeceğim ama nafile. Ama hızlı cevap ve navbar olayı çok hoşuma gitti.

Yalnız bu siteye ie'de hiç bakan oldu mu? Keşke tüm tarayıcılarda şöyle güzel olsa diyeceğim ama nafile. Ama hızlı cevap ve navbar olayı çok hoşuma gitti.

internet explorer 8 ile siteye giriş yapıyorum. gayet iyi sorun yok.

internet explorer 8 ile siteye giriş yapıyorum. gayet iyi sorun yok.

Internet Explorer 7'de maalesef sorun mevcut. 6'da nasıldır kim bilir (:
Yanlış anlamayın ie kullanıcısı çok var o yüzden idi kastım yani.

Internet Explorer 7'de maalesef sorun mevcut. 6'da nasıldır kim bilir :)
Yanlış anlamayın ie kullanıcısı çok var o yüzden idi kastım yani.
Evet Ama İe Sorunu Ve Geri Kalmışlıgı İnşallah 9 İle Bu Sorunlar Aşılır Ve FF 4 Betası Yayınlanmış Şu An Kullanıyorum Hızı Oldukca Artmış Diyebilirim ...

Zaten mozilladan şaşmayacaksın (: Ben ie kullanmıyorum normalde lâkin sitelerimizi test amaçlı mecbur tutuyoruz pc'de. Yoksa hani normal kullanıcı olsam elimi bile sürmem. ie 9 onların olsun ya, sanmıyorum pek düzeleceğini. Toplasan 3-5 bug fixlenir ki komple düzelse de, ie kullanamayız genel olarak.

Ayrica sistemi erken benimseyenler icinde satisınin yapilmasini bekliyoruz.
XenForonun hemen birçok аlıcılar olacağı şimdi bellidir. Ticaret tarafından iskonto verilmesi doğru değildir. Herhalde satın alacaklar.

Bütün Türk Kardeşlerimin Ve Müslüman Aleminin Geçmiş Olan Ramazan Bayramını En İçten Dileklerimle Kutlar
Hayırlara Vesile Olmasını Temmenni Ederim. Hep Beraber Nice Mutlu, Saglıklı Bayramlar Görebilmemiz Ümidi İle ...

Merhaba arkadaşlar. Ben bir grafik tasarımcısıyım. Kısa zamandır vBulletin dünyasını takip ediyorum. Gördüğüm kadarıylada çok başarılı kodcular var. Peki neden sizler bir Kier gibi, Mike gibi böyle başarılı çalışmalara imza atamıyorsunuz. Eminim ki bir vBulletin Türkiye grubu oluşturulduğunda tüm herkesin hayran kalacağı çok güzel çalışmalar çıkabilir ortaya.

farkındaysanız bu konuyu ilk biz duyurduk... sitemiz de olsun burada konu açarak olsun...

biz bilmiyormuyduk o domainleri almayı? elbette biliyorduk ama bu tür tartışmalara girmemek için almadık..

bizler bu çekememezlik yüzünden vbulletin'de kaybettiğimiz gibi xenforo'da da kaybedeceğiz...

bir forum sistemi çıkmadan bitmiştir arkadaşlar kolay gelsin.

Status
Not open for further replies.
Top Bottom