for Turkish speaking people / Aramizda Türk Yok mu beyler?

Status
Not open for further replies.
hayırlı olsun topikte görünce çok heyecanlandım doğrusu :)) satın almak için acele etmek istemiyorum ama şu dava durumu kafamı karıştırdı benim...

hayırlı olsun topikte görünce çok heyecanlandım doğrusu :)) satın almak için acele etmek istemiyorum ama şu dava durumu kafamı karıştırdı benim...

Ben büyük şirketlerin ellerindeki mali gücü kullanarak küçük veya yeni şirketler üzerinde baskı kurmasını protesto etmeyi seven bir yapıdayım. Bundan dolayı 2 adet lisans satın aldım. Para giderse de helal olsun diyorum açıkçası şimdiden çünkü kod kalitesi gerçekten çok iyi.

admin paneli çok merak etmeme rağmen elim paypala gidip gidip geldi ama ben protesto edecek mali güçte değilim işte sorun bu:)) şu 24 saatde sabredebilirsem dava sonuçlanana kadar dahada almam zaten :)) alan arkadaşlara hayırlı olsun şimdiden

vbseo kullanıyorum, ilerde sitelerimin link yapısı değişmeden xenforo'ya geçiş imkanımız mevcut olduğunda bende xenforo'ya geçmeyi düşünüyorum.

Başarılı diyen arkadaşlar nesini başarılı buldu merak ediyorum açıkcası beklediğimin çok altında bir script olmuş.

Şuan İçin Admin Panele Gömüldük Türkçeleştirmeyle Uğraşıyoruz (:
10 'da 1 i Türkçeleşti Diyebiliriz. Demekki Ortamala 10 Günde Biter..
Tabi Herkes Kendine Göre Türkçeleştiriyor Sağlam Bir Ekip Olsa ve Bölümler Paylaşılsa
1-2 Gün İçinde Full Türkçe Paket Hizmete Sunulabilir.
Ama "Biz" Demeyi Başaramayan Bir Toplum Olduğumuz için
Herkes "BEN Tek Başıma Yaparım" Dediğinden Türkçe Dil Paketi Biraz Rötarlı Olacak Sanırım (:

Alan Arkadaşlara Şimdiden Hayırlı Olsun. Hepinize Kolay Gelsin(:

güzel bir organizasyon ile herkes icin cok basit olurdu diye düsünüyorum...hayirlisi olsun.
ama kisa zamanda bu kadar emek verilmesi güzel. ugrasanlarin eline saglik. vB4'te böyle bir
gayret yoktu sanki.

şuan için vb'den xf'ya geçmek mantıklı olmaz, gelişme süreci belli bir olgunluğa ulaştığında geçmekli diye düşünüyorum. tabi herşey para xf'da ileriki tarihlerde (daha öncede yaptıkları gibi) cms yaptık 100$, blog yaptık 50$ daha verin diyeceklerdir. bence en önemli kriter addon yapısının vb'ye göre daha gelişmiş olmasının gerekliliğidir.

Hocam herkes domain almış ayrı ayrı siteler ekipler olucak evet güzel fakat bence rekabet etmek yerine ortak hizmet ortak amaç olarak xenforo kullanıcısı arkadaşlarımıza destek vermeyi vizyon edinelim kendimize en iyi xenforo destek sitesi olmak yerine en yardımcı xenforo sitesi olmayı yeğlerim şahsen.

Dev1 Açtığın Siteyi Takip Ediyorum.
Senin En Son R10 Skandalından Sonra Aklıma Takılan Bir Konu Var,
Acaba Lisans Aldınız mı?

S.a. cumleten,

Bir site kurdum, ILoveXen.com diye ama pek vaktim yok. Bana yardim veya destek vermek isteyenler varsa buyursun beraber calisalim. 3 hafta sonra evlenecegim icin vaktim yok su an.

Ayrica, isteyenler icin, kendi XenForo sitenizi de imzam da belirttigim linke ekleyebilirsiniz.

S.a. cumleten,

Bir site kurdum, ILoveXen.com diye ama pek vaktim yok. Bana yardim veya destek vermek isteyenler varsa buyursun beraber calisalim. 3 hafta sonra evlenecegim icin vaktim yok su an.

Ayrica, isteyenler icin, kendi XenForo sitenizi de imzam da belirttigim linke ekleyebilirsiniz.

Siteniz sanırım ingilizce destek vericek diğer türlü yardımcı olabilirdim.

bu arada benimde bir sitem var www.xenforosupport.com birlikte çalışmak isteyen arkadaşlar varsa ulaşabilirler.

Benim asıl aklıma takılan olay; 2-3 yıldır vb kullanan ve herşeyi kökleşmiş kişilerin bu sisteme geçip geçemeyeceği... Vbseo kullanıyorsunuz link yapısıda değişecek. Birde sisteminiz hitli ise eskilerin, bu sistemin tam anlamıyla yapıya uygun şekilde convert etmeden geçebileceklerini düşünmüyorum. E zaten yeni forumda açmıyoruz. Mecburen şu anda vb sisteme bağlı durumdayız. Bu sistemin sıkıntıları giderildiğinde 4 yıllık vb sitemi hiç düşünmeden bu sisteme geçirmeyi düşünüyorum. Tabiki dediğim gibi bu biraz zor :)
Destek olması açısından bende 1 tane alıyorum.

Ayrı Bir Hostta Deneme Amaçlı Olarak Xenforo'ya Dönüşüm Yapmanızı Öneririm.
Aklınızdaki Tüm Soruların Cevabını Ancak Bu Şekilde Bulabilirsiniz(:

Status
Not open for further replies.
Top Bottom