for Turkish speaking people / Aramizda Türk Yok mu beyler?

Status
Not open for further replies.
inşallah lisans ücreti de makul fiyatta olur da hep beraber geçiş yaparız.Lanetlık geldi VB den..

Evet , yayınlandıktan sonra vBulletin'e göre daha ucuz bir ücrette satılırsa daha çok müşteri potansiyeline sahip olurlar.Ücretin düşük olması makul bir rakam olması taraftarıyım ben.

Bence Owned Lisansı Yüksek Tutup Güncelleme vs Parası Almamaları En Mantıklısı Olur. Yıl İçinde Yapılan Güncellemeye Para Vermek Adamın Zoruna Gidiyor

ilk lisansın biraz ucuz olması bekleniyor şu anda
çünkü ilk sürüm tam kararlı sürüm olarak çıkmayacak
tamam, şu anda ß sürümlerine bile geçmedi, gayet sağlam bir hale gelecek ama kararlı sürüm olmayacak ilk sürüm
site sayısı arttıkça gözden kaçan şeyler de ortaya çıkacak ve bu şekilde yavaş yavaş tam kararlı sürüm ortaya çıkacak

şu anda beklediğimiz şey kararlı kararsız ilk sürümün çıkması
ilk sürüm çıksın, piyasaya sürülsün, sonrası Allah Kerim diyelim =)

vBulletin'in devamı olması konusu da oldukça uydurma bir şey =)
vBulletin'in devamı niteliğinde diyorlar, vB 4x i de Kier'ın yazdığını (temel olarak) unutmayın diyorum ben de =)
benziyor mu tasarım görünüm falan, elbette ki benziyor
ama bir yandan da hiç benzemiyor
vBulletin'i haddinden fazla hızla sollayacak özellikler konulmuş halde, alpha sürümünde olmuş olmamıza rağmen
ki bunun daha ß sı gelecek, gold u gelecek, vBulletin'e benziyor demek bence biraz (hatta bayaa) hatalı bir davranış oluyor bunları düşününce

bekliyoruz artık Kier'ın kesin bir tarih açıklamasını ve merakımızı gidermesini =)

Status
Not open for further replies.
Top Bottom