for Turkish speaking people / Aramizda Türk Yok mu beyler?

Status
Not open for further replies.
Mesaj sayınızla alakası yok lisansınız yoksa veya lisansınızı forum hesabınızla ilişkilendirmediyseniz bazı bölümlere erişemezsiniz.
temaların önizlemelerine erişemiyorum, download yapamıyorum. Lisanstan mıdır bu da hocam?

1.1.3 sürümünün Türkçe dil dosyası nerede arkadaşlar? 1.1 ve 1.0 sürümleri var fakat 1.1.3 sürümünü bulamadım. 1.1 sürümü 1.1.3 'ü mü destekliyor?

Evet dil dosyalarında versiyon sıkıntısı yok hocam.

Teşekkürler hemen indiriyorum. Bir de gravatar sorunu var bir de sırf hata yüzünden 3 kez formu tekrar kurmak zorunda kaldım. Bu konuda biri lütfen yardımcı olsun. Başlık açtım ama fazla ingilizcem olmadığı için diğer yurt dışındaki arkadaşlara yanlış bir şey yazmak istemiyorum. Biri bu konuda bana yardımcı olabilir mi Lütfen?

Xenforo uzun zamandır inceliyorum elbette addon veya geliştirici eksikligi var Ülkemizde fakat diger forumlara nazaran çok kaliteli kod yapısı oldukça hafif sistem olabildigince hızlı elbette kendinize özgü degişiklikler yapacaksınız buda size kalıyor , yada burada geliştiricilere isteginizi anlatmanız gerekiyor ,
Fakat şuan Yayına giren Vb5 connect hoş görünsede malesef fasat durumda çünkü bu kadar gelişmiş bir yapıya sahip olan bir sistemin çok daha başarılı olması gerekirdi.
Şuan için Xenforo...

Merhabalar,

Xenforo ve Xenporta ile basit bir ansayfa on icerik + forum sistemi kurmaya calisiyorum. Ancak ozellikle xenporta'da yapamadigim ayarlar mevcut. Bana ucretli olarak yardimci olabilecek bir arkadas var mi?

Sevgiler.

1.2 sürümlerini deneyen kimse yok mu acaba bizden?
çok durgun geldi de, tanıdık bir kaç ismi online gördüm o kadar

Unfortuantely, we can only allow English posts here as that's all that we can moderate. This has been a long running policy, though we have been lax about it in the past.

This thread will have to be closed as such.

Status
Not open for further replies.
Top Bottom