• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
Compatible XF 1.x versions
1.0, 1.1, 1.2, 1.3, 1.4, 1.5
TÜRKÇE
Merhaba sevgili dostlar. Bir çok webmaster forumlarından da tanıyacağınız üzere ben Dorebar. XenForo Media Gallery eklentisi için piyasada dolaşan çeviri oldukça eksik ve çoğu satır çevrilmemiş. Çevrilen satırlarda yarım yamalak ve saçma cümlelerden oluşuyor. Dolayısıyla bu çeviriyi yapmaya karar verdim. Bilmenizi isterim ki; Var olan bir çevirinin üzerine eklenerek veya düzenlemeler yapılarak oluşturulan bir dosya değildir. Tamamen sıfırdan, en baştan ve özenle çevrilmiştir. Bu çeviriyi kullanmaya başladığınızda, diğer çevirilerle arasındaki farkı anlayacaksınız. Satın alma bağlantısı üzerinden bana ulaşarak çeviriyi elde edebilirsiniz...

ENGLISH
Hello dear friends. My name is Dorebar as you will also know from many webmaster forums. Translation files circulating in the market are all very bad. I did this translation for it. This file is completely rebuilt. If you want to get rid of the lousy translate files, use this... You know the difference.
Author
Dorebar
First release
Last update
Rating
5.00 star(s) 1 ratings

More resources from Dorebar

Latest reviews

It's a perfect translation! I'm using it now... I also received your other translation products. Thank you for that.