Resource icon

Unmaintained Polish Language Pack (by Louppe) 2.1

No permission to download
Compatible XF 1.x versions
  1. 1.0
  2. 1.1
  3. 1.2
  4. 1.3
  5. 1.4
  6. 1.5
Visible branding
Yes, but removable with payment
Spolszczenie do XenForo 1.4.3
Spolszczenie zawiera 90% przetłumaczonych fraz.
Udostępniamy je na tzw. licencji linkware (szczególny w pliku w paczce - "LICENCJA") - ze spolszczenia można korzystać za darmo ale nie wolno edytować linków ze stopki prowadzących na nasz portal.
W miarę wydawanie kolejnych wersji tłumaczenia, poszczególne frazy będą się pojawiać.
Instrukcję instalacji spolszczenia można zobaczyć tutaj oraz w paczce w pliku "READ ME".


Co dalej z polskim supportem?
Około rok temu zrezygnowałem z prowadzenia polskiego supportu XenForo. Nie przedłużyłem domeny xfhelp.pl i ktoś przywłaszczył sobie mój dorobek.

Teraz jednak startuje z nowym projektem - http://forum.1ndieworld.com/

Zaktualizowałem tłumaczenie pod wersje XenForo 1.4.3., poprawiłem niektóre błędy stylistyczne i językowe.

W miarę możliwości nadal chce wspierać to oprogramowanie, także postaram się tłumaczenie systematycznie rozwijać.

Jeżeli ktoś ma jakiekolwiek pytania lub potrzebuje pomocy ze skryptem, zapraszam do kontaktu.


English:
Package contains translation for ~90% phrases.
We are releasing translation on linkware license (details are in file "LICENCJA") - you can use it for free but you cannot edit or remove links from footer without our permission.
Author
Louppe
Downloads
111
Views
1,230
First release
Last update

Ratings

0.00 star(s) 0 ratings

Latest updates

  1. XenForo 1.4.3 update

    Updated to XenForo 1.4.3.
  2. Update 2.0.1

    poprawione kilka mniejszych błędów, tłumaczenie systemu prywatnych wiadomości <--English-->...
  3. Nowa wersja i co dalej z polskim supportem?

    Co dalej z polskim supportem? Około rok temu zrezygnowałem z prowadzenia polskiego supportu...
Top Bottom